Volné pracovní místo  Zdravotní odběrová sestra na nově otevírané OC

Lokalita Telč a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta, společnost s téměř 30 ti letou tradicí, hledáme na pozici Zdravotní odběrová sestra na nově otevírané OC.

Práce na Zkrácený úvazek.

Náplň práce:

  • S tím, jak to u nás funguje, Vás nejprve podrobně seznámí zkušený kolega
  • Naučíte se řadu nového a můžete se stále zlepšovat
  • Pracovat budete pouze na denní směny pouze dopoledne
  • Budeme s Vámi jednat na rovinu, zajímá nás Váš názor na chod a organizaci práce, Vaše návrhy na zlepšení jen vítáme
  • Klienty vždy přivítáme úsměvem a jejich údaje si zadáme do našeho systému
  • Připravíme si odběrový materiál a edukujeme je na samotný odběr
  • Provedeme odběr dle běžných standardních postupů na základě indikace
  • Konzultujeme dotazy klientů, v případě odborných dotazů se neváháme obrátit na kvalifikované kolegy, kteří nám poskytnou potřebnou součinnost

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ či odpovídající vzdělání opravňující výkonu povolání zdravotní sestry (praktická, všeobecná, dětská...)
  • Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
  • Flexibilitu
  • Pečlivost
  • Samostatnost
  • Milé vystupování
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • Zavedený systém navyšování mzdy
  • Denní směnu bez nočních, víkendových či svátečních služeb
  • 6 týdnů dovolené pro odpočinek a relaxaci
  • Roční příspěvek na stravné ve výši 22 680 Kč
  • Roční příspěvek od 8 400 Kč na penzijní připojištění / Multipass card (dle výše úvazku)
  • Odměna za doporučení náboru nového zaměstnance
  • Dětský a sportovní den pro rodiny zaměstnanců s bohatým programem a občerstvením
  • Tematický vánoční večírek pro všechny naše zaměstnance
  • Plně hrazené služby zkušeného psychoterapeuta platné i pro členy rodiny
  • Cenově zajímavý Tarif pro uživatele T-Mobile platný i pro členy rodiny
  • Interní kurzy a školení
  • Pracovní oděv zdarma
  • Příspěvek na obuv
  • Místo výkonu práce: Dačice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Dovolená více než 5 týdnů
  • Pracovní oblečení
  • Příspěvek na pracovní oblečení

Máte zájem o nabídku Zdravotní odběrová sestra na nově otevírané OC?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Předvýběr Personalista z PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Zdravotní odběrová sestra na nově otevírané OC

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.